Jūs esate čia: / Pirk išsimokėtinai

Pirk išsimokėtinai

KLIENTO, PERKANČIO INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE, ATSISKAITYMO PER SNORO LIZINGĄ SCHEMA:

 Pasirinkus atsiskaitymo būdą klientas yra informuojamas, kad jam reikia pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo:https://www.sl.lt/lpeshop/esign.do ir su juo per tam tikrą laiką (nustato pats pardavėjas) susieks atsakingas darbuotojas.

 Įmonės darbuotojas gauna užklausą ir susiekia su klientu, bei informuoja, kad pasirašius sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, sutikimo užskaitymas užtruks iki 2-3 val. (kartais ir greičiau priklausomai nuo to kurią valandą pasirašomas sutikimas). Apie pasirašytą sutikimą klientas informuojamas SMS žinute. Įmonės darbuotojas po tam tikro laiko patikrina kliento duomenis ir pažiūri ar sutikimas jau pasirašytas, sutikimų užskaitymo laikas (gali kisti 10-20 min.) arba klientas pats informuoja pardavėją, kad jau gavo sms žinute.9.15; 11.00; 12.15; 14.00; 15.15

Papildoma informacija dėl sutikimų užskaitymo laiko:

Jeigu klientas atlieka 1 cnt. pavedimą iš SEB, Swedbank ar DNB NORD, Danske banko sąskaitų sutikimo užkaitymas (jeigu pavedimas padarytas iš minėtų banko sąskaitų iki 14.00 val. užskaitomas tą pačią dieną)

Jeigu klientas daro pavedimą iš kitų Lietuvoje registruotų banko sąskaitų iki 11.00 val. pavedimas užsiskaito apie 15.00 val. Jeigu po 11.00 val. pavedimas ir sutikimo užskaitymas įvykdomas sękančią darbo dieną iki 11.00 val.)

Pardavėjas suderina su klientu jo norimas pirkimo išsimokėtinai sąlygas, sudaro sutartį, atspausdiną sutartį.

Parduotuvės kurjeriai arba paštu klientui turi pristatyti pirkimo išsimokėtinai sutartį, kurią klientas privalo pasirašyti ir grąžinti atgal pardavėjui. Paprasčiausias būdas yra naudotis kurjerių paslaugomis, tada nekils problemų dėl dokumentų atsiuntimo atgal.

Norintiem pirkti išsimokėtinai:

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Lt (289,62 Eur), kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 13,44 %. Eilinės įmokos suma – 89,16 Lt. Bendra mokama suma – 1069,92 Lt (309,87 Eur). Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėnesių terminą ir įmokų mokėjimo dieną.